O nás

Společnost Anexis nabízí již 23 roků kompletní služby v oblasti výpočetní technikysprávy serverů, sítí, vývoje software, hardware a služeb spojených s využitím internetu.

Anexis vznikala s cílem uspokojit i velmi náročné zákazníky a proto je okruh činností, které nabízí větší než bývá zvykem u specializovaných firem. Anexis může nabídnout pomoc v oblasti hardware a software, komunikací a sítí. Tyto hlavní směry našeho snažení jsou doplněny o další specializované služby, které dohromady vytvářejí ucelenou nabídku, která nám umožňuje realizovat kompletní dodávky a služby pro naše klienty.

Při poskytování našich služeb se můžeme opřít o více než čtvrt století praktických zkušeností s touto činností a strategie naší společnosti je tak těmito zkušenostmi velmi ovlivněna. Pro řešení dodávek našim zákazníkům se orientujeme na renomované a časem dostatečně prověřené výrobce a vybíráme produkty, které se, během doby po kterou je známe, nejvíce osvědčily. Protože se trh s produkty výpočetní techniky vyvíjí velmi dynamicky, věnujeme velkou pozornost jeho průzkumu. Testujeme nové výrobky a technologie a neustále hledáme sofistikovanější řešení pro naše zákazníky. Dokážeme zrealizovat dodávky velkých výpočetních celků včetně kompletního řešení - provázání hardware s programovým vybavením a zaškolení obsluhy. Naším cílem do budoucích let je neustále naše služby zlepšovat, tak aby se naši zákazníci mohli soustředit pouze na předmět své práce a mohli vždy říci, že jim počítače skutečně slouží.